neděle 12. března 2017

Plzeň - akce, kultura, sport, zábava, politika, informace, události, zprávy.

About Alfa - Omega servis

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.

Adresář zajímavých www odkazů v Plzni

ZPRÁVY PLZEŇ Plzeň.cz | Zpravodajství Plzeňského kraje: Zprávy z Plzně, sport, zábava, akce, kultura, informace, nejnovější zprávy z Plzně i z regionu Plzeň >>>


Plzeňské aktuální zprávy – zprávy Plzeň aktuálně – zpravodajství Plzeň – Zpravodajský portál plzen.cz. VŽDY AKTUÁLNĚ.

Plzeň aktuálně - aktuální zprávy z Plzně
Plzeň aktuálně – aktuální zprávy z Plzně

Zprávy Plzeň. Zprávy z Plzně. Ucelený přehled zpráv z Plzně i regionu Plzeň.

Zpravodajství z regionu Plzně. Aktuální regionální zprávy Plzeňského kraj.


Krimi Plzeň. Krimi zprávy a černá kronika. Plzeňské i krajské krimi zprávy – vždy aktuálně na zpravodajském portálu plzen.cz. LOUPEŽE, PŘEPADENÍ, ÚTOKY, KRÁDEŽE, TRESTNÉ ČINY, DROGY, DOPRAVNÍ NEHODY, TRAGICKÉ UDÁLOSTI, POHŘEŠOVANÉ A HLEDANÉ OSOBY, NÁSLEDKY POŽITÍ ALKOHOLU ….

Krimi a černá kronika
Krimi a černá kronika Plzeň

Kultura v Plzni? Na zpravodajském portálu plzen.cz naleznete aktuální informace a zpravodajské články o probíhajících společenských kulturních akcích v Plzni i regionu Plzeň. AKCE V PLZNI – vikendove, sportovní, společenské, kulturní, zábavní, gastronomické i kompletní kalendář akcí.

Kultura v Plzni - zprávy z kultury Plzeň
Kultura v Plzni – zprávy z kultury Plzeň

Sportovní zprávy z Plzně i regionu Plzeň. Fotbal, hokej, házená, tenis, golf, vodní sporty, lyžařské sporty, atletika, sálové sporty, …. Vše ze sportu.

Sport v Plzni - zprávy ze sportu.
Sport v Plzni – zprávy ze sportu.

FC Viktoria Plzeň – výsledky a zajímavosti z ligových zápasů na domácím fotbalovém hřišti v Plzni i na fotbalových hřištích soupeřů. Jak se daří nejen ve fotbalové Synot lize fotbalovému klubu FC Viktoria Plzeň – Viktoriánům? Jak žije fotbalový klub? ZPRÁVY – ZÁPASY – INFORMACE – Fotbal Plzeň.

Hokejové dění v Plzni. Výsledky hokejových zápasů HC Škoda Plzeň – Indiánů z Plzně. Sportovní zprávy z hokejového prostředí.


Politické události v Plzni i regionu Plzeň? Na zpravodajském serveru plzen.cz naleznete vždy aktuální politické zprávy. Informace z politického života Plzeňského kraje. Jak žijí politici? Záměry a programy politiků i politických stran.

Politické události v Plzni i regionu Plzeň
Politické události v Plzni i regionu Plzeň

Životní styl
Životní styl

Bulvární zprávy – zpravodajství z bulváru.


Na cesty z Plzně
Na cesty z Plzně

Katalog firem Plzeň. Seznam firem poskytujících služby v Plzni. Přehledný katalog firem v Plzni.Zoologická a botanická zahrada města Plzně nabízí poutavou procházku v přírodním 21 ha rozsáhlém areálu,  členěném podle 6 biogeografických světových oblastí. V expozicích z roku 2010 se setkáte i se žirafami, nosorožci či hrošíky liberijskými. K návštěvě vybízí i samostatná expozice AKVA TERA na Palackého třídě v centru Plzně s kolekcí plazů,  obojživelníků, ryb a bezobratlých.


Plzeň – zprávy


Zprávy Plzeň
ZPRÁVY PLZEŇ Plzeň.cz | Zpravodajství Plzeňského kraje: Zprávy z Plzně, sport, zábava, akce, kultura, informace, nejnovější zprávy z Plzně i z regionu Plzeň >>>

Kontaktní informace na inzertní oddělení a redakci serveru plzen.cz

Zpravodajský portál PLZEN.CZ: Kulturní a společenské akce v Plzni, sportovní informace, aktuální zprávy, polední menu z plzeňských restaurací a mnohem více. Zpravodajský portál PLZEN.CZ Vám přináší denně aktuálně mnoho zajímavých informací z kulturního a společenského života v Plzni i regionu Plzeň. Zpravodajský portál PLZEN.CZ je tu pro Vás: Na portálu PLZEN.CZ naleznete téměř vše o dění v Plzni, Plzenském kraji a z plzeňského regionu. Přinášíme ucelený obraz o veškerém dění kolen Vás – denně aktuální zpravodajství – zprávy, která Vás zaujmou.

 • Televize PLZEN.TV Vám každý den přináší aktuální zprávy z Plzně a okolí, a také zajímavé publicistické a zábavné pořady. Největší devizou naší společnosti je vlastní produkce, což z nás činí vysoce preferovaného partnera televizních stanic, videodistributorů, ale také majitelů a držitelů programových licencí. >>> Plzeň.TV »

aktualne-z-plzne

 • Zpravodajství z Plzně a Plzeňského kraje i regionu Plzeň. Zprávy z Plzně. Zprávy Plzeň. Aktuální informace ze života a dění Plzeňského kraje i krajského města Plzně. >>> Zpravodajství »

 • Katalog firem Plzeň. Firmy v Plzni a Plzeňském kraji. Plzeňské firmy zveřejněné na serveru plzen.cz>>> Katalog firem »

 • Nabídka práce v Plzni a okolí. Pracovní příležitosti – volná pracovní místa Plzeň. >>> Nabídka práce v Plzni »

 • Aktuální TOP nabídky a prodejní akce firem v Plzni.Auto-moto – Cestování – Kultura – Ostatní – Reality – Restaurace – Slevy – Služby – Vzdělání – Zdraví a styl. >>> Top nabídky »

 • Polední menu restaurací v Plzni. Kam na oběd v Plzni. Restaurace Plzeň. >>> Polední menu »

 • Akce Plzeň. Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické akce v Plzni. Kalendář akcí a událostí v Plzni. >>> Kalendář událostí »

 • Web kamera v centru Plzně. Aktuální webové záběry webkamery v Plzni. >>> Kamera »

 • Fotogalerie z událostí a akcí Plzni. Sportovní, kulturní, aktuální fotogalerie z Plzně. >>> Fotogalerie z Plzně »

 • Mapa Plzně a okolí s možností vyhledání místa pouze zde zadejte vyhledávaný objekt na mapě. >>> Mapa »

 • Krimi Plzeň: Krimi zprávy z Plzně i regionu Plzeň. Krádeže, vloupání, přepadení, vraždy, násilné trestné činy, podvody, trestné činy, zpronevěra, ublížení na zdraví, znásilnění, vyhýbání se vězení a trestu, odhalování drogových výrobců, stíhání drogových dealerů. LOUPEŽE, PŘEPADENÍ, ÚTOKY, TRESTNÉ ČINY, DROGY, DOPRAVNÍ NEHODY, NÁSLEDKY POŽITÍ ALKOHOLU …. Krimi zprávy. Plzeňské i krajské krimi zprávy – vždy aktuálně na zpravodajském portálu plzen.cz>>> Krimi zprávy »

 • Černá kronika: Černá kronika v Plzni – Plzeň: Smutné zprávy z Plzně i Plzeňského kraje. Požáry. Následky tragických událostí. Dopravní nehody se zraněním. Dálniční neštěstí, srážky chodců s auty, tragická úmrtí osob, zranění občanů. Bohužel i vše o dopravních nehodách motorkářů o jejich zranění i úmrtí. Tragické prožitky spoluobčanů. Zprávy o událostech, které se neměly stát. >>> Černá kronika »

 • Krimi a černá kronika: Krimi Plzeň. Krimi zprávy a černá kronika. Plzeňské i krajské krimi zprávy – vždy aktuálně na zpravodajském portálu plzen.cz. LOUPEŽE, PŘEPADENÍ, ÚTOKY, KRÁDEŽE, TRESTNÉ ČINY, DROGY, DOPRAVNÍ NEHODY, TRAGICKÉ UDÁLOSTI, POHŘEŠOVANÉ A HLEDANÉ OSOBY, NÁSLEDKY POŽITÍ ALKOHOLU …. >>> Krimi a černá kronika »

 • Plzeň aktuálně: Plzeňské aktuální zprávy – zprávy Plzeň aktuálně – zpravodajství Plzeň – Zpravodajský portál plzen.cz. VŽDY AKTUÁLNĚ. >>> Aktuálně z Plzně »

 • Z regionu: Zpravodajství z regionu Plzně. Aktuální regionální zprávy Plzeňského kraj. >>> Z regionu »

 • Kultura. Kultura v Plzni? Na zpravodajském portálu plzen.cz naleznete aktuální informace a zpravodajské články o probíhajících společenských kulturních akcích v Plzni i regionu Plzeň. AKCE V PLZNI – víkendove, sportovní, společenské, kulturní, zábavní, gastronomické i kompletní kalendář akcí. >>> Kultura »

 • Sportovní zprávy z Plzně i regionu Plzeň. Fotbal, hokej, házená, tenis, golf, vodní sporty, lyžařské sporty, atletika, sálové sporty, …. Vše ze sportu. Sportovní akce a události – sport v Plzni. >>> Sport »

 • Politické události v Plzni i regionu Plzeň? Na zpravodajském serveru plzen.cz naleznete vždy aktuální politické zprávy. Informace z politického života Plzeňského kraje. Jak žijí politici? Záměry a programy politiků i politických stran. >>> Politika » • Fotbal Plzeň: FC Viktoria Plzeň – výsledky a zajímavosti z ligových zápasů na domácím fotbalovém hřišti v Plzni i na fotbalových hřištích soupeřů. Jak se daří nejen ve fotbalové Synot lize fotbalovému klubu FC Viktoria Plzeň – Viktoriánům? Jak žije fotbalový klub? ZPRÁVY – ZÁPASY – INFORMACE – Fotbal Plzeň. >>> Fotbal Plzeň »

 • Plzeň hokej: Hokejové dění v Plzni. Výsledky hokejových zápasů HC Škoda Plzeň – Indiánů z Plzně. Sportovní zprávy z hokejového prostředí. Hokejbalisti v Plzni. Vše o hokejbalu. >>> Plzeň hokej »

 • AKCE: AKCE v Plzeňském kraji? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce požádané Plzeňském kraji naleznete na informačním zpravodajském portálu plzen.cz>>> AKCE v Plzeňském kraji »

 • Akce v Plzni: AKCE v Plzni? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzni naleznete aktuálně na informačním zpravodajském portálu plzen.cz>>> Akce v Plzni »

 • Akce Plzeň: TOP 10 akcí v Plzni – nejvýznamnější akce v Plzni? Nejvýznamnější kulturní, společenské, sportovní, gastronomické akce pořádané v Plzni naleznete vždy aktuálně v podrobných zpravodajských reportážích na informačním zpravodajském portálu plzen.cz>>> Akce Plzeň: TOP 10 akcí v Plzni »


 • SEO Plzeň: Alfa – Omega servis >>> SEO »

Zviditelnění AKCÍ

SEO

>>> ZVÝRAZNÍME A ZVIDITELNÍME FIRMY, OSOBNOSTI, PRODUKTY, VÝROBKY, SLUŽBY, SPOLEČENSKÉ AKCE I UDÁLOSTI. DÁLE MŮŽEME NA NAŠICH PORTÁLECH PRO DŮM, BYT, ZAHRADU, AUTO, HOBBY, KRÁSU ZÁBAVU I VOLNÝ ČAS VYTVOŘIT “ MICROSITE“  S POPISEM TOHO CO CHCETE NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A PREZENTACÍCH ZVIDITELNIT. ZVÝRAZNÍME MICRO DATA, INDEXUJEME OBSAH A TÍM POSUNEME DO POPŘEDÍ VÁŠ WEB V INTERNETOVÝCH VYHLEDÁVAČÍCH JAKO JSOU: SEZNAM, GOOGLE, BING, YANDEX, CENTRUM A DALŠÍ. ZANESEME INFORMACE DO GOOGLE MAP. PROVEDEME ZÁKLADNÍ LINKBUILDING. SJEDNOTÍME INFORMACE NA WEBU, SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH I VE VŠECH VAŠICH DOSAVADNÍCH PREZENTACÍ NA INTERNETU.  DONUTÍME VYHLEDÁVAČE POCHOPIT VAŠI FIRMU LÉPE. 
SEO - ZVIDITELNÍME FIRMY , PRODUKTY, VÝROBKY, SLUŽBY, SPOLEČENSKÉ AKCE I UDÁLOSTI
SEO – ZVIDITELNÍME FIRMY , PRODUKTY, VÝROBKY, SLUŽBY, SPOLEČENSKÉ AKCE
PŘI NAŠÍ TVORBĚ WEBOVÝCH STRÁNEK DBÁME JIŽ PŘI SAMÉM NÁVRHU STRÁNKY A JEJÍHO OBSAHU NA ZÁKLADNÍ OPTIMALIZACI, VOLBU KLÍČOVÝCH SLOV I NÁSLEDNÝ COPYWRITING. DÁVÁME DŮRAZ NA VÝROK „TEXT JE V OPTIMALIZACI WEBOVÉ STRÁNKY KRÁLEM“.
optimalizace webových stránek
PROVÁDÍME PRŮZKUM TRHU, POPTÁVKY A TAKÉ FREKVENCÍ VYHLEDÁVANÝCH SLOV PRO OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ VE VŠECH VYHLEDÁVAČÍCH, SNAŽÍME SE TVOŘIT ELEGANTNÍ DESIGN A FUNKČNÍ KÓD, ABY VAŠE ZNAČKA BYLA NA WEBU NESMAZATELNÁ. ZAJÍMAVÉ WEBOVÉ STRÁNKY PŘINESOU ÚSPĚCH VAŠÍ FIRMĚ.

ALFA – OMEGA SERVIS & WFB MEDIA

WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO 

 • SEO:                tel: +420 777 857 022
 • Web Designer tel: +420 776 250 862
SEO Plzeň

SEO – Video Marketing

 • PŘEDSTAVTE SVOJI FIRMU – SVOJI AKCI – využijte video marketing.
Videozáznam svateb, videonahrávky maturitních plesů, videa z akcí v Plzni.
Videozáznam svateb, videonahrávky maturitních plesů, videa z akcí v Plzni.
Video umožňuje sdělit lidem cokoliv, je to velmi rychle a efektivně, na rozdíl od jiných komunikačních nástrojů v historii. Video je ve všech oblastech – obchod, vzdělávání, zábava, náboženství, politika. Video je k dispozici v televizi, počítači, tabletu, smartphonu. Věříme v sílu a důležitost videa.
Videomarketing pro firmy zajistí videoprodukce WFB Media Plzeň – videostudio.

 • SEO Plzeň: Alfa – Omega servis >>> SEO »

AKCE Plzeň – plzen.cz

caraNa zpravodajském portálu plzen.cz naleznete kalendář akcí a událostí v Plzni i v Plzeňském kraji. Zde je možnost pro každého, kdo má zápis v katalogu firem na portálu plzen.cz zdarma svoji akci či událost přidat pomocí sekce pro přihlášení klientů portálu do tohoto kalendáře událostí.cara

 cara

Aktuální nejnovější akce o tomto víkendu v Plzni pro zábavu a volný čas. Akce o víkendu v Plzni pro každého a za jakéhokoliv počasí. Výběr z mnoha možností, jak trávit volný čas v Plzni.
cara
 • Akce v Plzni o víkendu
 • 10.03.2017 – 12.03.2017
cara
Hodně zajímavých akcí se bude konat v Plzni o tomto víkendu. Kromě vyhlášení cen Žebřík se můžete vydat na charitativní běh noční Plzní nebo na příjemnou procházku do plzeňské zoo, kde je díky měsíc starému mláďátku momentálně nejnavštěvovanějším místem pavilon nosorožců.
Akce v Plzni o víkendu.
Akce v Plzni o víkendu.
Plzeňské DEPO2015 láká na novou výstavu. Tentokrát zajímavý prostor nadchne především milovníky cestování a netradičních zážitků. V depu jsou totiž k vidění dva populární žluté trabanty známé z televizních cestopisů Trabantem kolem světa. Kromě nich tu potkáte i další vozítka, která absolvovala cestu napříč Afrikou, Jižní Amerikou nebo Austrálií, mezi nimi polského „malucha“. Uvidíte zde spoustu netradičních suvenýrů z cest, videí i fotografií. Nechte se unést netradiční cestovatelskou horečkou. Výstava je otevřená každý den až do konce května, nicméně proč se na ní nevydat už tenhle víkend? Pokud už v depu budete, nezapomeňte si v kavárně prohlédnout výstavu vtipů plných černého humoru od skupiny the TAP TAP.
 • Hudbou nabitá noc Žebříku

Předávání hudebních cen Žebřík už do Plzně roky přivádí přední zástupce české hudební scény. V posledních letech se galavečer koná v DEPO2015 a nejinak tomu bude i letos. Akci bude moderovat ostřílená dvojice Iva Pazderková – Jakub Kohák. Zahrají mimo jiné Tomáš Klus, Vypsaná fixa nebo Dan Bárta. Na místě se objeví i celá řada nominovaných hvězd.
 • Další zajímavé koncerty

Pokud byste rádi vyrazili na koncert, ale neláká vás interprety nabitý večer Žebříku, můžete vybírat i z dalších akcí. V pátek večer vystoupí v Pantheon Music Clubu Ben Christovao. V sobotu ovládne Papírnu hiphopová formace Pio Sqaud. V Divadle pod lampou vystoupí V3Ska. Páteční večer v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje bude patřit španělským rytmům a Carmen.
 • Charitativní běh noční Plzní

Víkend můžete zahájit i sportovně. A proč k tomu neudělat rovnou i dobrý skutek? V pátek ve 20 hodin startuje v Mlýnské strouze 9. charitativní běh noční Plzní. Čeká vás 5kilometrový okruh kolem Štruncových sadů. Jelikož se poběží za tmy, určitě je dobré si vzít čelovku. Startovné stojí 50 korun a výtěžek z něj tentokrát poputuje Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům. Startovné se platí až v cíli, protože jak říká organizátor akce Johny Alaskan: „musíte si to nejdřív zasloužit“.
 • Do zoo za nosorožčí slečnou Růženkou

Před měsícem se nosorožčí rodinka v plzeňské zoo rozrostla o nového člena. Malá nosorožčí slečna Růženka už po krátké aklimatizaci v „novém“ prostředí, kdy byl pavilon nosorožců uzavřen, přijímá první návštěvy. Určitě se za ní vydejte do plzeňské zoo podívat, než nám vyroste. Podle chovatelů z plzeňské zoo se na vás nosorožčí rodina už těší, ale prosí vás o maximální klid, aby si opět zvykla na běžný provoz.
 • Do divadla

Ještě před tím, než začne sezona grilování a příjemných teplých večerů, máte ideální příležitost užít si některé z  představení Divadla J. K. Tyla. Balet Carmen už má sice po derniéře, nicméně na žádost diváků se výjimečně vrací na prkna Nové scény. Můžete ho zhlédnout v sobotu. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím webu www.djkt.eu, kde najdete i další informace k programu divadla.
Akce v Plzni
Akce v Plzni

cara

Již jsme navštívili v minulosti: Víkend v Plzni bude ve znamení dobrého jídla 3/3/2017 

Jarní edice obílené akce DEPO Street Food Market se v sobotu koná v DEPO2015. U více než třiceti různých stánků, stylových dodávek i v bistrech s venkovním posezením si budete moci pochutnat na celé řadě dobrot. V nabídce bude nepřeberná škála burgerů, francouzské lahůdky nebo například Frikasé – polévka podle původní bolivijské receptury. Mlsouni si budou moci vybrat z velkého množství výborných dezertů. Na své si přijdou i milovníci kávypiva a dobrého vína. Prostě ideální gurmánský zážitek téměř pro každého. Vstup na akci, která se koná od 10 do 18 hodin, je zdarma.
 • Cestovatelský festival Kolem světa

Měšťanské besedě se od čtvrtka do soboty sjedou cestovatelé a dobrodruzi. Stane se dějištěm festivalu Kolem světa, kde zkušení cestovatelé a fotografové představí svoje zážitky z cest formou komentovaných projekcí a přednášek. Jejich prostřednictvím nahlédnete například do vzdálené Patagonie, magického Islandu nebo mezi indiány do Skalistých hor. Nebudou chybět ukázky tradičních tanců ani ochutnávky cizokrajných jídel. Těšit se můžete na smažené africké koblihy, ibiškový džus, smažené krevety nebo obalovaná žabí stehýnka. Podrobné informace k programu najdete zde.
Do plzeňské zoologické zahrady vás lákáme často, pozornost si zaslouží ale i její pobočka Akvatera na Palackého náměstí. Uvidíte tu řadu studenokrevných obratlovců a bezobratlých živočichů. V současné době lákají ošetřovatelé na malé draky. Zajímavou podívanou nabídne krmení draků šneky, kterého se můžete zúčastnit v sobotu od 10:30 hodin. V sobotu i neděli od 14 hodin můžete také obdivovat krmení sklípkanů. Na závěr prohlídky si můžete zakoupit nějakého živočicha z přebytku odchovů. Ošetřovatelé vám s jeho chovem rádi poradí.
 • O víkendu do divadla

Pestrý program nabízí Divadlo J. K. Tyla. Z víkendového programu jsou ještě k dispozici vstupenky na páteční muzikálové představení Liduschka (Baarová), sobotní operetu Pařížský život nebo nedělní klasiku v podání Prodané nevěsty.
 • První neděli v měsíci do Galerie města Plzně zdarma

Galerii města Plzně, která sídlí na rohu náměstí Republiky nedaleko turistického informačního centra, otevírá každou první neděli své dveře návštěvníkům zdarma. Pro rodiny s dětmi navíc v tento den pravidelně připravuje tvůrčí dílny. Tvořivá neděle začíná ve 13 a končí v 18 hodin.
cara
AKCE v Plzni o víkendu? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzni naleznete na informačním zpravodajském portálu plzen.czKam v Plzni o víkendu?
cara

Slavnosti Svobody Plzeň 2017

Slavnosti Svobody Plzeň 2017
Slavnosti Svobody Plzeň 2017
Plzeň se připravuje na 27. ročník Slavností svobody, uskuteční se od pátku 5. května do pondělí 8. května. Hlavní myšlenka oslav zůstává stejná, cílem je důstojně a v duchu tradic vzdát hold osvoboditelům města, americkým a belgickým válečným veteránům a připravit kulturní program evokující atmosféru května 1945 v Plzni. Po roční pauze se na program vrací tradiční a nejatraktivnější část programu – Convoy of Liberty, přehlídka vojenské historické techniky projíždějící centrem Plzně, uskuteční se v neděli 7. května. Slavnosti svobody budou v několika lokalitách. Základní koncept projektu schválila Rada města Plzně.
Slavnosti svobody, které si od počátku devadesátých let vybudovaly obrovské renomé nejen na území České republiky, ale i v zahraničí, nejsou pouze regionální akcí, ale staly se centrem oslav konce 2. světové války ve střední Evropě. Maximálně se snažíme jejich význam posilovat,“ řekl primátor Martin Zrzavecký, jehož kancelář opět připravila bohatý program pro americké a belgické veterány.
„Při pořádání letošního ročníku oslav osvobození Plzně se odbor prezentace a marketingu jako organizátor slavností rozhodl využít prodlouženého víkendu. Co se týká oblíbeného Convoy of Liberty, na podnět klubů vojenské historie jej letos poprvé organizuje přímo odbor prezentace a marketingu ve spolupráci s odborem bezpečnosti a prevence kriminality,“ přiblížil první náměstek primátora Martin Baxa.
cara

Galavečer Souboj Titánů nadchne plzeňskou halu Lokomotivy na Slovanech už 31. března.

Galavečer Souboj Titánů nadchne plzeňskou halu Lokomotivy na Slovanech už 31. března. V rámci akce se poprvé v ČR bude konat finále evropské ligy v Muay Thai.
Galavečer Souboj Titánů nadchne plzeňskou halu Lokomotivy na Slovanech už 31. března. Jedním z účastníků bude Jakub Klauda, který se postaví proti Němci Stybenovi.
 • Souboj titánů Plzeň 2017
cara

Akce v Plzni o víkendu

Nadcházející víkend v Plzni bude více než pestrý. Těšit se můžete na výstavu ledových soch, masopustní průvody, maškarní bály, prvotřídní koncert i školu čepování piva. Na své si přijdou i děti. Určitě nezapomeňte využít poslední příležitost prohlédnout si v DEPO2015 dvě velice zajímavé výstavy – Má plast a Druhá cesta kolem světa stopem, které po víkendu končí.
 • Ledová zoo před hotelem Angelo

Ledovou zoo přímo před vašima očima vytesají umělci z Ice Factory v sobotu před hotelem Angelo, který najdete naproti vstupní bráně do plzeňského pivovaru. Kromě celé řady propracovaných ledových soch nejrůznějších zvířat se můžete těšit také na ledový bar, soutěže pro děti i bohatý doprovodný program.  Ten vyvrcholí v 18 hodin ohňostrojem. Vstup na akci, která začíná v 10 hodin, je zdarma. Výtěžek z vaší konzumace na baru poputuje do plzeňské zoo za živými zvířátky.
 • Pokračují oslavy masopustu

Oslavit konec zimy a dobře se u toho pobavit i najíst patří k tradičním oslavám masopustu. Slavit se o víkendu bude i v Plzni, a to hned dvakrát. Už v sobotu se můžete přidat k masopustnímu průvodu s lidovou muzikou, který začne v 16 hodin U Branky ve Smetanových sadech. Po procházce historickým centrem oslavy v režii folklorního souboru Mladina zakončí veselice v restauraci Na Spilce v areálu pivovaru. Na masopustní průvod se můžete vydat i v neděli. Akce začíná ve 14 hodin před 7. ZŠ na Vinicích. Do průvodu plného masek se můžete připojit i v zoo na statku Lüftnerka nebo U Kalikovského mlýna, kde účastníci zapálí a utopí symbol zimy Moranu. Společně budete pokračovat až před radnici, kde bude zima uložena do rakve a zamčena do městské šatlavy. Chybět nebudou masky, muzikanti ani soutěž v pojídání masopustních koblížků.
 • Víkendový program v DEPO2015 vyvrcholí koncertem Monkey Business

O víkendu v plzeňském DEPO2015 končí hned dvě zajímavé výstavy. Máte vůbec poslední příležitost prohlédnout si originální přehlídku designových kousků z recyklované umělé hmoty s názvem Má plast, na které uvidíte mimo jiné kecky Adidas vyrobené z plastu vytaženého z moře. Končí také výstava cestovatele a dobrodruha Slávka Krále Druhá cesta kolem světa stopem, jejímž prostřednictvím můžete na jednom místě procestovat celý svět.  Víkend v DEPO2015 vyvrcholí v sobotu večer velkolepou show kapely Monkey Business.  Vstupenky na koncert jsou k dostání zde.
 • Další PechaKucha Night – tentokrát v bývalém obchodním domě Prior

Jubilejní dvacátý večer plzeňské PechyKuchy se v pátek chystá někde v útrobách bývalého obchodního domu Prior, který v současné době provozuje Tesco. Organizátoři už představili pestrou plejádu zajímavých hostů, kteří vystoupí v někdejším oddělení konfekce. Každý z nich bude mít dvacetkrát dvacet vteřin na to vás zaujmout svoji prezentací. Více informací najdete na facebooku PechaKucha Night Plzeň.
Kvalita piva je samozřejmě závislá na jeho výrobě, nicméně neméně důležité je umět i pivo dobře natočit. Pokud nevíte, jak na to, přihlaste se do Školy čepování piva Plzeňského Prazdroje. Další z kurzů se koná v sobotu od 17 hodin.  Během tříhodinového kurzu se naučíte čepovat na hladinku, čochtana, šnit i mlíko. Během výuky dojde samozřejmě i na ochutnávku světoznámého ležáku, podávat se bude guláš. Domů si pak odnesete nejen zajímavé zkušenosti, ale také půllitr se svým jménem. Součástí akce je hodinová prohlídka pivovaru. Můžete vyrazit i do Pivovarského muzea a historického podzemí. Více informací a rezervace zde.
 • Měšťanská beseda bude o víkendu patřit dětem

Víkend nabídne i zajímavé akce pro rodiny s dětmi, tentokrát přinášíme tip na Měšťanskou besedu, kde se jich uskuteční hned několik. Program začnu v sobotu ve 14:30 hodin hravým odpolednem nazvaným  Do lesa za zvířátky. Na jednom místě se zde potká spousta malých „zvířátek“, určitě bude čas i na výrobu zvířecích masek, zpívání a tancování. Tento program je vhodný pro děti od dvou let. Starší děti, především pak kluky potěší také od 14:30 hodin Kino Beseda, které bude promítat Lego Batmana. V neděli se můžete opět s nejmenšími vydat na divadelní představení. Od 14:30 a 16 hodin to bude pohádka O neposlušných kůzlátkách. Na maškarní můžete v neděli vyrazit do Alfy na Americké nebo třena do skvrňanské sokolovny.  Další tipy na únorové akce pro rodiny s dětmi najdete v našem měsíčním přehledu zde.

Akce v Plzni o víkendu >>> aktualizovat na nejnovější akce o tomto víkendu.>>> Akce Plzeň

TOP 10 akcí v Plzni – nejvýznamnější akce v Plzni? Nejvýznamnější kulturní, společenské, sportovní, gastronomické akce pořádané v Plzni naleznete vždy aktuálně v podrobných zpravodajských reportážích na informačním zpravodajském portálu plzen.cz.
cara

>>> Den ve vzduchu 2017

Opět je tady Den ve vzduchu. Program naleznete na portálu plzen.cz. Den ve vzduchu je největší letecká show na západě Čech. V roce 2016 proběhla 30. dubna a 1. května tradičně na letišti aeroklubu Plasy. Akce získala svoji obrovskou popularitu hlavně velmi atraktivním programem a přátelskou atmosférou. Letecký program je na velmi vysoké úrovni, o čemž svědčí i opakované účinkování armády ČR.
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton vstupuje do jubilejního 15. ročníku. Výročí největší letecké show na západě Čech se rozhodli organizátoři oslavit hodně vyšperkovaným programem. Letošní ročník bude mimořádný zejména v tom, že divákům nabídneme naprosto to nejlepší ze všech uplynulých let. I když vzhledem k letecké sezóně našich účinkujících byly některé termíny napjaté, mohu nyní potvrdit, že se nám podařilo zařadit vše, o co byl za 15 let největší zájem,“ říká manažer projektu Jiří Pěč.
cara

Světoznámý ruský armádní soubor Alexandrovci zasáhla koncem loňského roku tragická událost. Část souboru zahynula při leteckém neštěstí nedaleko Soči. I přesto se květnové turné v České republice uskuteční.

SOUBOR PŘIJAL SVÁ BUDOUCÍ VYSTOUPENÍ PŘED DIVÁKY JAKO VÝZVU A VÁŽÍ SI OBROVSKÉ PODPORY, KTERÁ SE K NIM NYNÍ HRNE ZE VŠECH STRAN. V PLZNI VYSTOUPÍ SVĚTOZNÁMÝ UMĚLECKÝ SOUBOR V PLÁNOVANÉM TERMÍNU V HM ARÉNĚ, A TO V PONDĚLÍ 22. KVĚTNA 2017 OD 19 HODIN. PORTÁL PLZEN.CZ UŽ BRZY VYHLÁSÍ SOUTĚŽ O VSTUPENKY! >>> AKCE

cara

>>> Plzeňská zoo zve v neděli na Vyhánění zimy

TRADIČNÍ ROZPUSTILÉ VYHÁNĚNÍ ZIMY Z PLZEŇSKÉ KOTLINY SE LETOS USKUTEČNÍ V NEDĚLI 26. ÚNORAMAŠKARNÍ PRŮVOD VYJDE VE 14 HODIN OD 7. ZŠ V SÍDLIŠTI VINICE. PŘES STATEK LÜFTNERKA V ZOOLOGICKÉ A BOTANICKÉ ZAHRADĚ MĚSTA PLZNĚ (PRO ÚČASTNÍKY AKCE BUDE VSTUP ZDARMA) A KILOMETROVKU DOJDE AŽ PŘED RADNICI NA NÁMĚSTÍ REPUBLIKY. PO CELOU CESTU BUDE PLZEŇANY LOUČÍCÍ SE ZIMOU DOPROVÁZET OBLÍBENÝ FOLKLORNÍ SOUBOR PLZEŇSKÝ MLS.

cara

>>> Městský obvod Plzeň 3 zve seniory na jarní taneční vínek

OBLÍBENÉ TANEČNÍ SETKÁNÍ PŘIPRAVIL PRO SENIORY CENTRÁLNÍ OBVOD NA ÚTERÝ 7. BŘEZNA 2017. JARNÍ SPOLEČENSKÁ UDÁLOST PRO SENIORY S TRVALÝM BYDLIŠTĚM NA ÚZEMÍ CENTRÁLNÍHO OBVODU MĚSTA PLZNĚ ZAČÍNÁ V 16 HODIN VE VELKÉM SÁLE KULTURNÍHO DOMU PEKLO. K TANCI I  POSLECHU ZAHRAJE TANEČNÍ ORCHESTR TO1 PANA MIROSLAVA NOVOTNÉHO.


cara
„>Soubor přijal svá budoucí vystoupení před diváky jako výzvu a váží si obrovské podpory, která se k nim nyní hrne ze všech stran. V Plzni vystoupí světoznámý umělecký soubor v plánovaném termínu v HM aréně, a to v pondělí 22. května 2017 od 19 hodin. Portál Plzen.cz už brzy vyhlásí soutěž o vstupenky!
cara
Zima v Prazdroji

Termíny v Plzeňském kraji:
17.3. Plzeň (UNPLUGGED)
18.3. Plzeň (THRASH)
31.3. Domažlice (UNPLUGGED)
01.4. Domažlice (THRASH)
06.5. Stříbro (UNPLUGGED)
07.5. Stříbro (THRASH)


Již potřetí se 17. a 18. března Plzeň připojí k evropským metropolím, které lákají návštěvníky po setmění do ulic za netradičními zážitky. Festival světla v Plzni se navíc snaží objevovat neobvyklá místa ve městě.
cara
O tomto víkendu se na mnoha místech Plzeňského kraje objeví maškarní průvody, které vzdávají hold masopustnímu veselí. Masopust (lidově ostatkyfašank, morav. voračky, voráčí, končiny či obecně karneval) je třídenní svátek, jakož i slavnostní období mezi Vánocemi a postní dobou. Zatímco jeho počátek, který nastává po svátku Tří králů (6. ledna), má pevné datum, tak jeho konec na Popeleční středu je závislý na datu Velikonoc a končí tak v rozmezí od poloviny února do počátku března. Masopust vychází především z římského náboženství, které s předjařím spojovalo vegetační a plodnostní božstva jako je Bakchus.
cara
Akce v Plzni

Syn významného jazzového pianisty, producenta a spisovatele Ole Matthiessena, se v hudebním žánru nepotatil. Ačkoliv uvažoval o dráze jazz kytaristy, brzy pochopil, že je mu milejší písničkářství. Zvolil dobře, vždyť bývá označován za dánského Boba Dylana i Drakea. Od roku 2015 pravidelně přijíždí do České republiky. Tentokrát se Matthiessen představí spolu se svou čtyřčlennou kapelou ve složení kytary, basa a bicí, a to hned na sedmi zastávkách. V Plzni vystoupí 1. března a to Moving Station.

V Plzni se opět chystá unikátní festival bezpilotního létání
Plzeňané a návštěvníci města ani letos nepřijdou o nevšední show s drony. Přípravy
DronFestu 2017 jsou v plném proudu, druhý ročník unikátního festivalu bezpilotního létání se uskuteční 2. a 3. června v areálu bývalého depa dopravních podniků v Cukrovarské ulici v Plzni. Jeho součástí bude veletrh bezpilotních letadel, lidé uvidí letecké ukázky, exhibiční závody a další. Na DronFestu také pořadatelé vyhodnotí dvě soutěže, do soutěže DronApp je možné se hlásit do 28. února, soutěž FotkaFilm startuje začátkem března.
Alkehol a Doga v Plzni
cara
amatersti-brokari-plzen-vanocni-strelecka-soutez-v-plzni-lobzich

Veřejný střelecký závod
2×25 terčů + finále Olympijský trap

 • místo konání: střelnice Plzeň Lobzy od 09:00 hodin
 • ředitel závodu: Kůrka Jan
 • pořadatel závodu: Štandera Vladimír tel: 602 435 437
 • zástupce ředitele závodu: JUDr. Kubík Jindřich
Srdečně zveme všechny příznivce brokové střelby.
 • Startovné 500 Kč zahrnuje 50 terčů – občerstvení v podobě výborného guláše s polévkou a nápojem Káva a vánoční cukroví je samozřejmostí.
 • Každý účastník obdrží vánočního kapra a pro tři nejlepší střelce jsou připraveny poháry a vánoční štika.
cara

>>> Módní večer ve stylu 30.let – AKCE V PLZNI

Pojďte se s námi vnést do doby, kdy ženy byly ženami a muži gentlemany. – 26.11.2016Cafe Napoleon Start: 20:00  mapa >>> Jungmannova ulice
Vstupné: 150,- Kč. PŘEHLÍDKY – TANEČNÍ VYSTOUPENÍ – DEGUSTACE VÍN – KADEŘNICKÁ SHOW – BOHATÁ TOMBOLA – LIVE SHOW Rataj Pop Art
cara

 • SEO Plzeň: Alfa – Omega servis >>> SEO »

Video nahrávky a videozáznam akcí

Video studio Plzeň

Video nahrávky v Plzni: Zhotovíme Vám videonahrávky ze společenských i sportovních akcí, firemních večírků, maturitních plesů, svateb i domácích oslav. Zaznamenáme ve videozáznamu veškeré chvíle, které si budete přát.

VideoProdukce – video studio v Plzni – WFB Media.
Video studio Plzeň: Video studio v Plzni na Borech v bývalém hotelu Plzeň – WFB Media. Zhotovíme Vám video záznam ze společenské, kulturní i sportovní akce i z jakékoliv jiné události.

Zaznamenáme průběh svatby, firemního večírku, maturitního plesu, promoce i jiných pro Vás významných životních momentů. Videozáznamy již od 2000,- Kč. Video efekty – střih a zpracování videa – ceny dohodou – levně.

Videoprodukce Plzeň: WFB Media & Alfa – Omega servis.
Ve video studiu v Plzni Vám umožníme představit Vaši firmu pomocí krátkého Promo Videa. Vytvoříme Vám také: produktové video, instruktážní video, reportážní video, video prezentace událostí a akcí. Videoprodukce Plzeň – na Borech Žižkova 66. Zvýšíme Vám sledovanost Vašich webových stránek pomocí krátkého prezentačního videa, které zaručeně zaujme více než desítky fotografií, nebo stovky slov.
Videoprodukce Videonahrávky Videostudio WFB Média & Alfa – Omega servis. Tvorba a zhotovení video záznamu společenských akcí i reklamních videospotů pro internetový marketing i webové stránky.

Vytvoříme Vám také: produktové video, instruktážní video, reportážní video, video prezentace událostí a akcí. 
Videoprodukce Plzeň – na Borech Žižkova 66.
Zvýšíme Vám sledovanost Vašich webových stránek pomocí krátkého prezentačního videa, které zaručeně zaujme více než desítky fotografií, nebo stovky slov.
Video studio v Plzni na Borech v bývalém hotelu Plzeň – WFB Media.

Videonahrávky z akcí nejen v Plzni nahraje video studio WFB Media Plzeň.

Videonahrávky s dronem nejen v Plzni a okolí – WFB Media videoprodukce.

Zhotovíme Vám video záznam ze společenské, kulturní i sportovní akce i z jakékoliv jiné události. Zaznamenáme průběh svatby, firemního večírku, maturitního plesu, promoce i jiných pro Vás významných životních momentů.
Videozáznamy již od 2000,- Kč & SEO  
Video efekty – střih a zpracování videa – ceny dohodou – levně.

 • SEO Plzeň: Alfa – Omega servis >>> SEO »
Okomentovat

Pravidelní čtenáři